Barry & White do adopcji.

Moja koleżanka Karina odchowała dwa cudne psiaki. Nie znam dokładnie historii, ale teraz szczeniaki są nauczone czystości, grzeczne i jeszcze ach i ech.
White – czyli ten piękny biały piesek został niedawno adoptowany – ale nowi właściciele stwierdzili, ze nie umieją go pokochać.

Postanowiłam wstawić tutaj ich zdjęcie – być może ktos z was zakocha się w tych czterołapach.

edit – od Kariny, która obecnie zajmuje się szczeniakami:

Dotychczasową historię tych niespełna 12-tygodniowych …szczeniaków można określić krótko – niechciane i porzucone, jak niepotrzebne rzeczy. Była ich trójka, jednak skrajne wyczerpanie organizmu spowodowało śmierć jednego ze szczeniaków…

Barry i White dostały jeszcze szansę. Obecnie przebywają w domu tymczasowym, gdzie zostały podleczone i odkarmione. Pieski są radosne, przyjazne i zachowują względną czystość w domu. Są odrobaczone, posiadają również pierwsze szczepienia ochronne (następne za 2-3 tygodnie). Wyrosną na średniej wielkości psy.

Poszukiwane są odpowiedzialne i najlepsze domy. Dlatego, zanim zdecydują się Państwo zgłosić się, proszę przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy jest to świadoma decyzja i czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu Państwa rodziny na okres kilkunastu lat? Po zgłoszeniu się otrzymają Państwo ankietę przedadopcyjną. Zastrzegam sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna, z którym zostanie podpisana umowa adopcyjna.

Barry i White przebywają w Gdańsku. Odbiór – tylko osobisty.

Kontakt do mnie:
km_pieski@wp.pl
662 250 307

ach i jeszcze jedno – pieski są do odbioru w Gdańsku.

Reklamy